Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Kultūras ministrija un Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties kopīgas dāvanas gatavošanā Latvijai, līdz 2017. gada 15. jūlijam piesakot ainavu dārgumu. Kopdarba rezultātā 2018. gadā tiks…

Ar “Baltu ceļu” atgādinās par kultūras mantojumu Latvijā un Lietuvā

Paredzot attīstīt tūrisma maršrutus, kas akcentē seno baltu kultūru un tradīcijas, Zemgales Plānošanas reģions iesaistījies jauna projekta - “Starptautiskais kultūras maršruts “Baltu ceļš”” - īstenošanā. Tajā paredzēts paplašināt tūrisma pakalpojumu klāstu un izstrādāt jaunus ceļotāju…

ZPR sāk jaunu projektu uzņēmējdarbības atbalstam

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinātu atbalsta sistēmu un veicinātu biznesa ideju dzīvotspēju, koncentrējoties uz biznesa uzsākšanu un pašnodarbinātību, ZPR sācis īstenot jaunu Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektu.

“Ekodoma” prezentē enerģētikas rīcības plānu izstrādes laika grafiku

Bauskā 18. maijā tiekoties ar Zemgales Enerģētikas darba grupas pārstāvjiem, ZPR rīkotajā konkursā uzvarējušais uzņēmums “Ekodoma” prezentējis darba plānu enerģētikas rīcības plānu izstrādei 16 Zemgales pašvaldībās.

ZPR Attīstības padomes priekšsēdi vēlēs uz diviem gadiem

Aizvadītās četrgades sasaukuma pēdējā Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes sēdē pieņemts lēmums turpmāk padomes priekšsēdētāju ievēlēt uz diviem gadiem ar iespēju kandidēt uz vēl vienu termiņu.

Uzņēmēji: MVU attīstību laukos kavē bažas un finansējuma trūkums

Uzņēmēji, kas savu darbību izvērtuši Zemgales lauku reģionos, kā galveno iemeslu inovāciju neieviešanā min neskaidrību par ieguvumiem biznesa un finanšu resursu trūkumu, kā arī grūtības piesaistīt resursus.

Noslēdzies Zemgales Kultūras programmas projektu konkurss

Valsts Kultūrkapitāla fonds apstiprinājis 2017. gada Latvijas valsts mežu atbalstītās Zemgales Kultūras programmas projektu konkursa rezultātus. No konkursam iesniegtajiem 105 projektu pieteikumiem programmas atbalsts piešķirts 45 projektiem.