Trešdiena, 04 Septembris 2019 07:16

Zemgalieši aicināti piedalīties reģionālo ideju darbnīcā "Zemgales demogrāfiskais portrets"

Valsts pētījumu programmas projekts “DemoMig” un Zemgales plānošanas reģions aicina uz “Reģionālo ideju darbnīcu: Zemgales demogrāfiskais portrets”, kas 24. septembrī notiks Bauskas novada Ceraukstē, atpūtas kompleksā ROŽMALAS,  Nameju iela 2. Reģionālās ideju darbnīcas ieguvumi balstās uz pētnieku, reģiona iedzīvotāju, pašvaldību pārstāvju un uzņēmēju diskusiju un vajadzību apzināšanu. Darbnīca tiek rīkota pētījuma “Ilgtspējīgas un saliedētas Latvijas sabiedrības attīstība: risinājumi demogrāfijas un migrācijas izaicinājumiem” ietvaros. Pētījumu, izmantojot inovatīvu starpdisciplināru pieeju, īsteno atzīti demogrāfijas, ģeogrāfijas, socioloģijas, izglītības, ekonomikas, tūrisma un migrācijas jomas eksperti, kas pārstāv Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāti, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Projekta vadītāja Prof. Zaiga Krišjāne. Aicinām zemgaliešus piedalīties ideju darbnīcā, lai kopīgi ar pētniekiem apspriestu tādus jautājumus kā sabiedrības novecošanās, talantu migrācija, izglītība un inovācijas, un citus reģiona attīstībai aktuālos jautājumus.

Pieteikšanās: https://ej.uz/DemoMigZemgale

Kontaktinformācija:

Zemgales plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centra vadītāja

Mairita Pauliņa, Tel. 63028454; +371 29578343 E-pasts: mairita.paulina@zpr.gov.lv

Zemgales plānošanas reģiona Remigrācijas koordinatore

Anete Spalviņa, Tel. +371 22338666 E-pasts: anete.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pasākuma programma 9 30 Reģistrācija un rīta kafija 10 00 Atklāšana 10 05 Ilgtspējīgas un saliedētas Latvijas sabiedrības attīstība risinājumi demogrāfijas un migrācijas izaicinājumiem projekta vadītāja p