Pirmdiena, 07 Jūnijs 2021 08:13

PIEDALIES BALTU CEĻA APCEĻOŠANAS AKCIJĀ un IZZINI BALTUS!

Visas vasaras garumā  (no 7. jūnija līdz pat 22.septembrim) Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioni organizē ceļošanas akciju tūrisma maršrutā BALTU CEĻŠ. Dalība akcijā ir pavisam vienkārša:

  • Dodies uz kādu no BALTU CEĻA objektiem (skati akcijas karti vai maršruta ceļvedi);
  • Uzņem foto un dalies ar to savā Facebook vai Instagram profilā (foto jābūt redzamam publiski);
  • Atzīmē #BALTUCEĻŠ un attiecīgā maršruta loka tēmturi: #KURŠIRULLĒ (kuršu loks Kurzemē), #VARENIEZEMGAĻI (zemgaļu loks Zemgalē), #VIEDIESĒĻI (sēļu loks Sēlijā), #ŽEMAIŠI (Lietuvā), #AUKŠTAIŠI (Lietuvā).

Akcijas noteikumi apskatāmi ŠEIT.

Akcijas karte ŠEIT.

 

Maršruta „Baltu ceļš“ ceļvedis

Vaks 1 Vaks 2 Vaks 3

BALVĀS – autentiskas kuršu rotas no BALTU ROTĀM un prakstiski ZEMGAĻU AMATNIEKU darinājumi!

Balvas tiks piekšķirtas katru nedēļu un to ieguvēji tiks izziņoti Kurzemes un Zemgales plānošanas reģionu Facebook un Instagram profilos un mājaslapās.

Kuršu loka balvas no "Baltu rotas"

 

 

Kurzemes rotas 1

Kurzemes rotas 2

Kurzemes rotas 3

 

Zemgaļu un sēļu loka balvas (no zemgaļu amatniekiem)

index

02

Selonian pendant

Lether bracelets

IMG 0560

Detalizētu informāciju par akciju, BALTU CEĻA maršrutu un tajā esošajiem tūrisma objektiem meklē arī mājaslapā www.baltucels.lv.

Maršruts “Baltu ceļš” tiek veidots ar Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam līdzfinansētā projekta Nr. LLI-447 “Starptautiskā kultūras tūrisma maršruta “Baltu ceļš” atpazīstamības veicināšana” (”Izzini Baltus”) atbalstu.

Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī rakstu saturu pilnībā atbild Zemgales plānošanas reģions, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.