Otrdiena, 06 Februāris 2018 10:33

Uz sarunu vakaru aicina potenciālās audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus

Vai esmu piemērots uzņemošās ģimenes statusam? Kā izmainīsies dzīve, ja uzņemšu jaunu bērnu ģimenē? Šādi un līdzīgi jautājumi un arī bažas par birokrātiskajiem līkločiem ir līdzīgi un cilvēciski katram, kas iedomājies, ka gribētu palīdzēt bērniem, kas mitinās bērnunamos.

Piedāvājam pieredzes stāstu no kāda, kas tam jau izgājis cauri, iespēju pajautāt profesionāļa padomu un vienkārši pavadīt vakaru patīkamā, neformālā gaisotnē ar tējas tasi un sarunām.

Eiropas Sociālā fonda projektā “Atver sirdi Zemgalē” Zemgales attīstības centros – Jelgavā, Bauskā un Jēkabpilī – organizējam sarunu vakarus potenciālajām audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, vai ikvienam, kas vēlas iesaistīties, lai palīdzētu bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem. Laipni aicināti piedalīties arī apkārtējo novadu iedzīvotāji, savukārt pašvaldības un bāriņtiesas aicinātas izplatīt informāciju par pasākumiem visiem ieinteresētajiem.

Pasākumi notiks:

  • 20. februārī Jelgavā, laikā no 17 līdz 20, kafejnīcas “Silva” 2. stāva zālē, Driksas ielā 7/9, Jelgavā; saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsjelgava
  • 9. martā Bauskā, laikā no 17 līdz 20, restorāna "Mūza" banketu zālē, Slimnīcas ielā 7, Bauskā )atrodas viesnīcas Rixwell Bauska Hotel ēkā); saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsbauska
  • 20. martā Jēkabpilī, laikā no 17 līdz 20, restorānā "Oāze", Mežrūpnieku ielā 2, Jēkabpilī; saite reģistrācijai http://ejuz.lv/vakarsjekabpils

Pasākumus vadīs psihoterapeite, nodibinājuma "Sociālo pakalpojumu aģentūra" valdes priekšsēdētāja Dace Blaževica, piedalīsies jaundibinātā audžuģimeņu atbalsta organizācija "Plecs". Katrā no pasākumiem piedalīsies arī pieredzējušas audžu ģimenes.

Piesakies un atnāc!

Informāciju sagatavoja un uz neskaidriem jautājumiem atbildēs:
Ilva Kalnāja
Projekta “Atver sirdi Zemgalē”
komunikāciju speciāliste
Tālrunis 28814226
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.