Tūrisma ceļvedis "Zemgale aicina"

2024.gadā izdots tūrisma ceļvedis "Zemgale aicina", kur iekļauti 6 dažādi cikli, kas palīdzēs ikvienam izvēlēties sev interesējošo un piemērotāko maršrutu.
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - baudi ziemu Zemgalē!

Zemgales novadi atgādina, ka ziema Latvijā ir īpaši skaists gadalaiks. Arī šajā laikā gan Aizkraukles un Bauskas, gan Dobeles, Jēkabpils un Jelgavas pusē ir, ko atklāt!
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - Svini svētkus Zemgalē!

Vislielākā dāvana gan ikdienā, gan svētkos mums ir būšana kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem. Tieši tādus – sirdssiltus un mīlestības pilnus – svētkus novēl arī Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām!
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - Iepazīsti vēsturi!

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam uz Latvijas vēsturi un valstiskuma veidošanos paraudzīties no cita skatpunkta.
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - Apstājies un iepazīsti tās garšu!

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam sev atklāt šīs Latvijas daļas īpašās garšas un produktus, kas top no vietējām izejvielām.
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - Esi aktīvs!

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ne tikai no jauna atklāt skaistākās Latvijas vietas, bet arī piedzīvot pavisam jaunas, varbūt nedaudz nepierastas un vēl nebijušas izjūtas
Skatīt vairāk

Zemgale aicina - Dodies dabā!

Atklāt daudz interesanta un skaista tepat, mūsu Latvijā! Zemgales plānošanas reģions kopā ar novada pašvaldībām – Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils novadiem un Jelgavas pilsētu, ielūdz ikvienu uz tūrisma akciju “Zemgale aicina!”.
Skatīt vairāk

Vairāk informācijas par tūrisma piedāvājumiem var atrast: