Radošā un darbīgā Zemgale

Zemgales novados un pilsētās sastopams radošums, darbīgums un izdoma. Apmeklējiet vietas, kuras mūsdienās ieguvušas jaunu elpu, kā arī izziniet Zemgali 21.gadsimta Latvijā!
Skatīt vairāk

Latvijas personība Zemgale

Aiz katra svarīga notikuma stāv cilvēki, kuri to ir radījuši. Tāpat ir ar vietām, ko veido cilvēki un notikumi laika gaitā.
Skatīt vairāk

No Zemgales līdzenuma līdz meža ainavai

Zemgale var lepoties ar tās ainavām, kas piesaista viesu uzmanību. Plašās ainavas mijas ar mežu masīviem, kas izceļ Sēlijas kā vēsturiskās zemes raksturu.
Skatīt vairāk

Piedzīvojums Zemgalē

Darbīgu zemgaliešu radītas vietas piedāvā aktīvas atpūtas un mierpilnas būšanas piedzīvojumus Zemgales dabas parkos un pilsētvidē, muižu parkos, radošajās darbnīcās.
Skatīt vairāk

Pagrieziens no Zemgales lielceļiem

Lai labāk sajustu Zemgales niansētās noskaņas, ieraudzītu rūpīgi glabāto kaut uz pāris dienām kļūtu par zemgalieti, ir jānogriežas no lielceļa un jādodas uz Zemgales mazpilsētām un vietām, kas nes un atklāj īpašu šarmu.
Skatīt vairāk

Zemgales lielais piļu un muižu loks

Pilis un muižas ir viena no krāšņākajām Zemgales un visas Latvijas vizītkartēm. Tās rada dažādu stāstu pavedienus, kas atklāj Zemgales bagātības, varenumu un piesātināto vēsturisko attīstību.
Skatīt vairāk

"Leišmalītes" atklājumi Zemgalē

Imanta Ziedoņa un Rimanta Ziedoņa darbs "Leišmalīte" ir ar sava laika vēstījumu par cilvēkiem Latvijas pierobežā, vietas apzīmējums un priekšlikums Latvijas pierobežas apceļošanai.
Skatīt vairāk