2024.gadā izdots tūrisma ceļvedis "Zemgale aicina", kur iekļauti 340 tūrisma objekti un 5 dažādi tematiskie bloki, kas palīdzēs ikvienam izvēlēties sev interesējošo un piemērotāko maršrutu.  

Zemgalē ir iespēja ikvienam atklāt ko jaunu. Vai tā būtu sen cerēta aizbēgšana no pilsētas trokšņa, lai atpūtinātu ķermeni un prātu klusumā pie dabas, īstas svinības garšas kārpiņām, romantisks mirklis vai skaļi un priecīgi piedzīvojumi draugu un ģimenes lokā - to visu visu var atrast tepat blakus Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils, Jelgavas novadā un Jelgavas valstspilsētā. Iespējams Zemgale pārsteigs un iepriecinās vēl pavisam negaidītos veidos!

Šis tūrisma ceļvedis ir sava veida unikāla Zemgales vizītkarte, kas ietver sevī tik daudz jauna. Ceļotāju ērtībai ceļvedis iedalīts 5 tematiskos blokos, kas ikvienam ļaus atrast sev piemērotāko:

  • Dodies dabā!
  • Esi aktīvs!
  • Zemgale gardēžiem
  • Izzini vēsturi!
  • Baudi ziemu Zemgalē!

Tik daudz iespēju, tik daudz variantu. Atliek tikai izvēlēties!

Maršruta digitālās versijas iespējams lejupielādēt:

Ceļotāju ērtībai tūrisma ceļvedis papildināts ar 7 tematiskiem tūrisma maršrutiem, lai atklātu un sajustu Zemgales pamatvērtības. Izvēlēties sev atbilstošāko maršrutu un ieplāno Zemgales iepazīšanu.

Maršrutus apskati te: https://www.zemgale.lv/lv/zemgales-marsruti