Zemgale aicina iepazīt vēsturi

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam uz Latvijas vēsturi un valstiskuma veidošanos paraudzīties no cita skatpunkta – gan atklājot sev gluži reālo Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” pasauli, gan iepazīstot nacionālo partizānu kādreizējo ikdienu vai varbūt iemūžinot sevi “Laika rata” spoguļu pašbildēs.

Arī svētkiem Zemgales novadi gatavojas īpaši. Tāpēc noteikti vērts pievērst uzmanību gan vēl neiepazītām vietām, gan sarīkojumiem un radošajām darbnīcām, kas ļaus šos svētku mēnešus padarīt citādus, izzinot ko jaunu un piedzīvojot skaistus mirkļus, vienalga, vai izvēlēsieties būt Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils vai Jelgavas pusē!

Teksta atdalītājs

Izzini vēsturi un svini svētkus Zemgalē!

No ārpuses varbūt drusku drēgns un pelēks, bet dvēselē – silts, svinīgs un pacilājošs. Tāds Latvijā ir novembris, kad godinām savu vēsturi un valsti.
Skatīt vairāk

TOP 5 muzeji ģimenēm ar bērniem Zemgalē

Katra Zemgales novada muzejos atrodama unikāla kolekcija, kādas nav citviet Latvijā vai pat vēl plašākā mērogā. Tāpēc atliek vien izvēlēties virzienu un doties ģimeniskā ekskursijā tuvākā vai tālākā pagātnē!
Skatīt vairāk