Vīrietis pie katla

Ar mērķi atbalstīt vietējo tūrismu Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam sev atklāt šīs Latvijas daļas īpašās garšas un produktus, kas top no vietējām izejvielām gan pēc senču jau pārbaudītām, gan pavisam modernām receptēm.

Rudenim piestāv gan uz ugunskura tapusi zupa un dažādi tradicionāli un sātīgi ēdieni, gan kāda īpaša alus kausa vai vīna malka baudīšana ar uzkodām un sirsnīgām sarunām. Bez īpaša piedāvājuma nepaliks arī našķu mīļotāji, jo Zemgalē var atrast visu – no klasiskās “Gotiņas” līdz pat čiekuru ievārījumam un cūku pupu kraukšķiem. Tāpēc atliek vien noskatīt vilinošāko piedāvājumu Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils vai Jelgavas novados, kā arī Jelgavas pilsētā  un doties garšas kārpiņu ceļojumā, izzinot arī dažādu produktu tapšanas procesu un vēsturi!

Teksta atdalītājs

Zemgale gardēžiem

“Blondā grēka” valdzinājums, dažādi ogu un augļu vīni, kuģelis un pupaunieks, īstas mājas tortes un veselīgi čiekuru, cūku pupu našķi. Jeb īsāk sakot – senu tradīciju un modernā apvienojums ir tas, ko šajā sezonā pilnīgi no jauna jums atklās Zemgale!
Skatīt vairāk

Zemgales smalkākās garšas

No neaizmirstama randiņa tikai jums atvēlētā oranžērijā vai tikko Daugavā noķerta sama baudīšanas līdz baltiem galdautiem virs pilsētas jumtiem vai smalkam vakaram ar labāko šefpavāru meistarstiķiem – to visu var atrast Zemgales novados!
Skatīt vairāk

Garšu ceļojums pie Zemgales mājražotājiem un zemnieku saimniecībās

Mājas saldējumi, īpaši sagatavotas dārza veltes, šitaki sēnes, Latvijā audzētas vīnogas un vēl daudz citi gardumi baudāmi un iegādājami pie Zemgales mājražotājiem un zemnieku saimniecībās.
Skatīt vairāk

Zemgalē pat miegs ir piedzīvojums!

Pēc karstās vasaras drēgnie rudens vakari tā vien aicina saritināties zem segas un ļauties sapņu vilinājumam, taču tas nebūt nenozīmē, ka jāatsakās no jaunas pieredzes. Zemgales plānošanas reģions kā piedzīvojumu piedāvā izbaudīt arī... gulēšanu!
Skatīt vairāk