Ieviešot Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam atbalstīto projektu LLI-131 “Uzņēmējdarbības atbalsta sistēmas izveide un pieejamība Zemgalē, Kurzemē un Ziemeļlietuvā”, vadošais partneris ZPR organizē mācības jaunajiem uzņēmējiem.

 

Mācības, kas pavisam drīz, jau 28. un 29. augustā pulksten 10 notiks ZPR birojā, Jelgavā, Katoļu ielā 2b, domātas gan tiem uzņēmējiem, kuri spēruši tikai pirmos soļus savā biznesā, gan tiem, kuri to gatavojas uzsākt tuvākajā nākotnē. Tāpēc zināšanu apguvei vai papildināšanai divu dienu mācībām izvēlēta visnotaļ aktuāla un uzņēmējdarbībā svarīga tematika.

Pirmajā dienā, reģionā pazīstamā un iecienītā lektore, Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes profesore Inguna Leibus iecerējusi runāt par tematu “Tiesiskā forma un nodokļi jaunajiem uzņēmumiem”. Lektore plašāk izgaismos tādus jautājumus kā saimnieciskās darbības tiesiskās formas un to atšķirība, nodokļu veidi un to objekti Latvijā, atviegloti nodokļu režīmi, mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja pērēja un uzņēmuma un iedzīvotāju ienākumu nodokļa maksāšanu.

Savukārt otrajā dienā lektore Evita Mežezera, kurai ir liela pieredze gan mārketinga speciālistes darbā, gan savu uzņēmumu vadīšanā, aplūkos tematu “Digitālā mārketinga stratēģijas izveide un integrēšana uzņēmumā”. Notiks saruna par digitālā mārketinga kanāliem, konkurentu izpēti, digitālā mārketinga stratēģiju, kā arī būs iespēja praktiski darboties pie digitālā mārketinga stratēģijas izveides. Pēc informācijas izvietošanas sociālajos tīklos, no Zemgales jauno uzņēmēju vides, sevišķi Jelgavas un tuvākās apkaimes, interese par mācībām ir liela. Jau pieteikušies gandrīz visi 30 plānotie interesenti.