Datums 15. maijs, 2024
LaiksVisu dienu
Vieta Industriālais "Nākotnes parks"
forums

Zemgales Uzņēmēju forums’24 sniegs atbildes uz aktuālām tēmām: digitalizācija, kiberdrošība, mākslīgais intelekts, inovācijas.

Mērķis: veicināt izpratni par mākslīgā intelekta un kiberdrošības nozīmi uzņēmējdarbības jomā un digitālajām inovācijām biznesa attīstībai

Izaugsme uzņēmējdarbībā nav iespējama bez procesu digitalizācijas un digitālās drošības. Kiberdrošības un mākslīgā intelekta nozīme ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu.  Kāpēc piedalīties?:

  • Uzzini par mākslīgā intelekta pielietojumu biznesā.
  • Izproti kiberdrošības kritisko nozīmi un pasargā savu biznesu no kiberuzbrukumiem.
  • Atklāj jaunākās digitālās inovācijas, kas palīdzēs automatizēt procesus, ietaupīt laiku un palielināt peļņu.
  • Satiec potenciālos sadarbības partnerus un iepazīsties ar atbalstošo kopienu.
  • Gūsti padomus un pieredzi no nozares profesionāļiem un veiksmīgiem uzņēmējiem.

Plašāka informācija: zemgalesforums.lv

 

Līdzfinansēts no Eiropas Savienības projekta "Latvijas Digitālais akselerators" DAoL, ID Nr. 101083718 un Eiropas Savienības Atjaunošanas un noturības mehānisma ID Nr. 2.2.1.1.i.0/1/23/I/CFLA/002 un projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.