autobuss

No šī gada 1. oktobra Aizkraukles un Jēkabpils novadu iedzīvotājiem jāpievērš uzmanība izmaiņām četros reģionālo autobusu maršrutos Zemgalē, jo tiek slēgti daži pasažieru nepieprasīti reisi un nomainīta viena pietura maršruta kustības grafikā.

 

  • Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6116 Aizkraukle–Sece turpmāk būs par 2 rīta reisiem mazāk. Autobuss pirmdienās nekursēs reisā plkst. 08.30 no Aizkraukles autoostas un līdz ar to tiek slēgts arī reiss plkst. 09.00 no pieturas Sece.

 

  • Reģionālās nozīmes maršruts nr. 6146 Kokneses vidusskola–Kokneses stacija–Vecbebri tiek saīsināts posmā stacija – vidusskola, jo nav pasažieru. Turpmāk autobuss no pirmdienas līdz piektdienai visa gada garumā rīta reisā plkst. 06.00 no pieturas Vecbebri brauks tikai līdz stacijai. Maršruta nosaukums tiek mainīts uz nr. 6146 Kokneses stacija–Vecbebri.

 

  • Tiek slēgts reģionālās nozīmes maršruts nr. 5000 Pilskalne–Sproģi, līdz ar to netiks izpildīti reisi plkst. 17.07 no pieturas Pilskalns, kā arī plkst. 07.23 no pieturas Sproģi, kas kursēja mācību laikā darba dienās.

 

  • Reģionālās nozīmes maršruta nr. 7198 Jēkabpils–Aizkraukle divu reisu kustības grafikos turpmāk pieturas Gostiņi (atrodas Pļaviņās, Vidzemes ielā 47) vietā būs pietura Gostiņi I (atrodas Plaviņās, Lielā ielā) – reisos plkst. 09.05 no Jēkabpils autoostas un plkst. 07.30 no Aizkraukles autoostas. Autobuss maršrutā brauc no pirmdienas līdz piektdienai un svētdienās.

 

Undīne Šulca

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Undine.Sulca [at] zpr.gov.lv