Trešdiena, 25 Maijs 2022 08:58

Zemgale aicina!

FB cover baudi ziemu

Ziemas mēnešos pilnīgi citādi var ieraudzīt jau pierastas ainavas, ļaujoties sniega baltuma burvībai, kas visu padara nedaudz noslēpumainu, vai iepazīt kādu vietu pilnīgi no jauna.

Slēpot var gan vienatnē, ieklausoties ziemas raksturīgajā meža klusumā, gan šajā piedzīvojumā doties kopā ar draugiem vai ģimeni. Gluži vienalga, vai jūs izvēlēsieties Mežezera stāvākos nobraucienus, Tērvetes dabas parka klusi sniegoto greznumu, apsnigušo Rožu aleju Bauskā, “roņu” peldes Radžu ūdenskrātuvē vai slidošanu Pasta salā Jelgavā, galvenais – atrodiet sev atbilstošu ziemas izklaidi, lai arī gada tumšais laiks un aukstie mēneši iedvesmo un piepilda ar prieku!

Jāatceras gan, ka ziemas izklaides atkarīgas no laikapstākļiem, kas var mainīties, tāpēc labāk pirms braukšanas ielūkoties apmeklējamo vietu mājaslapās.

raksti linija

milestibas svetki zemgale

Lasīt vairāk...

Pirtis Zemgale

Lasīt vairāk...

Baudi ziemu Zemgale

Lasīt vairāk...

FB lapas cover Ziemassvetki

Vislielākā dāvana gan ikdienā, gan svētkos mums ir būšana kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem. Tieši tādus – sirdssiltus un mīlestības pilnus – svētkus novēl arī Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām!

Reizēm gan gribas kādu iepriecināt īpaši – ar ko taustāmu vai baudāmu, tāpēc tūrisma informatīvās kampaņas “Zemgale aicina!” ietvaros novadi apkopojuši visdažādākās idejas dāvanām, aicinot apdāvināšanās laiku pārvērst piedzīvojumā. Izlejiet sveces paši, kļūstiet par māksliniekiem un atklājiet dabiskas kosmētikas vai veselīgu našķu noslēpumus! Lai svētki rada prieku un iedvesmu!

raksti linija

cover davanas

Lasīt vairāk...

 

pasakumizemgaledecembris 

pToArjn9c Informācija par pasākumiem Aizkrauklē pieejama ŠEIT.

pToArjn9c Informācija par pasākumiem Bauskā pieejama ŠEIT.

pToArjn9c Informācija par pasākumiem Dobelē pieejama ŠEIT.

pToArjn9c Informācija par pasākumiem Jelgavā pieejama ŠEIT.

pToArjn9c Informācija par pasākumiem Jēkabpilī pieejama ŠEIT.

FB lapas cover4

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam uz Latvijas vēsturi un valstiskuma veidošanos paraudzīties no cita skatpunkta – gan atklājot sev gluži reālo Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” pasauli, gan iepazīstot nacionālo partizānu kādreizējo ikdienu vai varbūt iemūžinot sevi “Laika rata” spoguļu pašbildēs.

Arī svētkiem Zemgales novadi gatavojas īpaši. Tāpēc noteikti vērts pievērst uzmanību gan vēl neiepazītām vietām, gan sarīkojumiem un radošajām darbnīcām, kas ļaus šos svētku mēnešus padarīt citādus, izzinot ko jaunu un piedzīvojot skaistus mirkļus, vienalga, vai izvēlēsieties būt Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils vai Jelgavas pusē!

raksti linija

covers4cikls

Lasīt vairāk...

top5muzeju

Lasīt vairāk...

 

FB labas cover 3.cikls

Ar mērķi atbalstīt vietējo tūrismu Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ikvienam sev atklāt šīs Latvijas daļas īpašās garšas un produktus, kas top no vietējām izejvielām gan pēc senču jau pārbaudītām, gan pavisam modernām receptēm.

Rudenim piestāv gan uz ugunskura tapusi zupa un dažādi tradicionāli un sātīgi ēdieni, gan kāda īpaša alus kausa vai vīna malka baudīšana ar uzkodām un sirsnīgām sarunām. Bez īpaša piedāvājuma nepaliks arī našķu mīļotāji, jo Zemgalē var atrast visu – no klasiskās “Gotiņas” līdz pat čiekuru ievārījumam un cūku pupu kraukšķiem. Tāpēc atliek vien noskatīt vilinošāko piedāvājumu Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils vai Jelgavas novados, kā arī Jelgavas pilsētā  un doties garšas kārpiņu ceļojumā, izzinot arī dažādu produktu tapšanas procesu un vēsturi!

raksti linija

gardeziem cover bilde

Lasīt vairāk...

Zemgales smalkakas garsas

Lasīt vairāk...

zemgale aicina majrazotaju garsas

Lasīt vairāk...

titulbilde naktsmajas ZA

Lasīt vairāk...

FB lapas cover Esi aktīvs

Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām tūrisma informatīvajā kampaņā “Zemgale aicina!” piedāvā ne tikai no jauna atklāt skaistākās Latvijas vietas, bet arī piedzīvot pavisam jaunas, varbūt nedaudz nepierastas un vēl nebijušas izjūtas.

Akcija, kas norit līdz pat nākamā gada februārim, sadalīta vairākos tematiskos ciklos, un vasarai, protams, piestāv visa veida aktīvā atpūta, kam Zemgalē ir visplašākās iespējas. 

Esi aktīvs un izmēģini!

Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jēkabpils un Jelgavas novadā, kā arī Jelgavas pilsētā var atrast visu, kas tikai ienāk prātā – no jauniem velo un ūdens ceļiem līdz pat atrakciju parkiem, diskgolfam un arī ekstrēmākām atpūtas iespējām pārgalvīgajiem savu robežu izzinātājiem. Lai saprastu, kas vislabāk patīk, galvenais ir spert pirmo soli un izmēģināt!

raksti linija

aktivsZemgale

Lasīt vairāk...

laivumarsrutuyops

Lasīt vairāk...

Zemgales ekstremi aktivi

Lasīt vairāk...

cover attels top velo

Lasīt vairāk...

ZPR FB cover Dodies dabā

Atklāt daudz interesanta un skaista tepat, mūsu Latvijā! Zemgales plānošanas reģions kopā ar novada pašvaldībām – Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils novadiem un Jelgavas pilsētu, ielūdz ikvienu uz tūrisma akciju “Zemgale aicina!”.

Akcija noritēs līdz pat nākamā gada februārim, un tā sadalīta 5 tematiskos ciklos: daba, aktīvā atpūta, gardēžiem domātais, svētki un vēsture, kā arī vēl atsevišķi – ziemas aktivitātes. Jeb citiem vārdiem – katram būs iespēja novada piedāvājumā atrast kaut ko sev interesantu.

Bet ar ko tad Zemgales iepazīšanu sākt? Protams, ar došanos dabā!

Novadu piedāvājums īsākām un garākām pastaigām, skaistu ainavu un dažādu interesantu dabas objektu apskatei tiešām ir plašs. Katrā Zemgales novadā atrodamas gan īpaši veidotas dabas takas, gan parki un dārzi, kur var smelties iedvesmu un idejas arī sava zemes pleķīša izkopšanai. Vairāk lasiet rakstos zemāk.

raksti linija

 laimeipape

Lasīt vairāk...

taakasz

 Lasīt vairāk...

 trusi

Lasīt vairāk...

ligozemgale

Lasīt vairāk...

Vairāk informācijas par tūrisma piedāvājumiem var atrast:

Aizkraukles novada TIC

Bauskas novada TIC

Dobeles novada TIC

Jēkabpils novada TIC

Jelgavā un Jelgavas novadā